This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 1 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Křesťanská periodika (jak je možná neznáme)

Již více jak 20 let mohou svobodně vycházet knihy a časopisy, kterými  rozšiřujeme své obzory v oblasti víry. Je dobré, a díky Bohu za to, že vycházejí periodika zaměřená na nejrůznější oblasti duchovního života. Dětskými časopisy počínaje (Nezbeda), přes ty pro mládež (IN!, Tarsicius), odborné (Teologické texty, Cesty katecheze), pro rodiny (Rodinný život), seniory (Strom barvy života), všeobecné (Katolický týdeník), vycházející z řeholních společenství (Jezuité), až po všemožné zpravodaji či informátory (Oldin).

Pestrá paleta v malé zemi však přináší nejednou problém, jak takový kvalitní časopis udržet při životě. Zvláště, když my křesťané mnohdy zaujímáme lhostejný postoj člověka, který se nevzdělává a stává se jen konzumentem nenáročných médií.

A právě v takovéto situaci se zvláště cení nabídka kvalitních periodik, která jsou nejen předplatitelná, ale dokonce i zdarma stažitelná (nejčastěji v univerzálním formátu pdf). Tuto možnost lze ocenit v době nejrůznějších elektronických čteček.

Chtěl bych zde tedy upozornit na dva tituly. První z nich je zpravodajský, vycházející s církevním schválením Arcibiskupství pražského pod názvem Res Claritatis Monitor. Obědnávat tištěnou podobu, číst články on-line či stahovat elektronické verze tohoto publicistického čtrnáctideníku můžete na adrese www.claritatis.cz.

Druhým partnerským projektem je mládežnický časopis pro novou evangelizaci Milujte se! Velké množství podnětných zamyšlení a informací nejen pro mladé je nabízeno v přívětivé a moderní grafické úpravě. Ve formátu pdf obohatí čtenáře skrze nejednu elektronickou čtečku. Více se dozvíte (také o podpoře projetku) na stránkách www.milujte.se.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *