Jste návštěvník | Dnešních návštěv

Pořad bohoslužeb

Aktuální pořad bohoslužeb.

Výběr z ohlášek pro týden 17. – 24. března 2019

• První svaté přijímání: Dnes (v neděli) po hrubé mši svaté proběhne setkání s rodiči prvokomunikantů z třetích tříd. Při setkání budou předány důležité informace a materiály.
  • Vzadu na stolečku naleznete noty písně Svatý Michaeli, kterou začneme nacvičovat a zpívat příležitostně na konci bohoslužeb. Více v časopisu Jákob.
  • Postní setkání: V tomto týdnu nás čekají dvě postní setkání. V pondělí 18. března 2019 v 19.00 hodin pro děti – letošní prvokomunikanty a jejich rodiče na téma O modlitbě a smíření. Setkáme se ve farní učebně s paní Ludmilou Gregůrkovou. Toto setkání je součástí přípravy na první svaté přijímání. Druhé setkání bude v pátek 22. března 2019 po mši svaté. Všichni jste zváni do farní učebny na film Apoštol Pavel.
  • Katolická základní škola v Uherském Brodě zve všechny budoucí prvňáčky a jejich rodiče na další Předškoličku, která proběhne výjimečně v úterý 19. března 2019 v prostorách městské tělocvičny na Mariánském náměstí. Sraz v 15.50 hod. Více se dozvíte na internetových stránkách nebo přímo v kanceláři školy.
  • Biřmování 2020: Jak již bylo popsáno ve farním časopisu, příští neděli bude možné vyzvednout přihlášku k přípravě na svátost biřmování. Tu pak bude možné do Velikonoc osobně odevzdat. Biřmování ve farnosti je velká událost, již nyní můžeme na všechny budoucí biřmovance myslet v modlitbě.
16597 Total Views 5 Views Today