Jste návštěvník | Dnešních návštěv

Pořad bohoslužeb

Aktuální pořad bohoslužeb.

Výběr z ohlášek pro týden 18. – 25. února 2018

• Farní časopis Jákob: Podrobné informace k době postní a velikonoční naleznete v novém čísle farního časopisu Jákob. Začínáme již jeho desátý ročník. Je k dispozici u východů z kostela. Vezměte jej i těm, kteří sem přijít nemohou nebo z jiných důvodů nepřicházejí. Mimo jiné obsahuje aktuální výzvy, nové rubriky, rozpis všech postních setkání, křížových cest a dalších akcí či bohoslužeb.
  • I pro letošní postní dobu je připravena aktivita pro děti i dospělé. Dospělí a mládež si mohou při každé návštěvě kostela vzadu u stolečku vylosovat myšlenku některého ze svatých. Děti pak čeká v časopisu Jákob Kříž – znamení naděje i s podrobnými pokyny. Díky návštěvě mše svaté, křížové cesty nebo zvládnutému dobrému skutku mohou vytvořit krásnou barevnou mozaiku. Kdo máte více dětí, vezměte si nakopírované podklady vzadu na stolečku. Podepsané mozaiky kříže přineste ukázat na Velký pátek.
  • Postní almužna: I letos se můžeme zapojit do aktivity Postní almužna, schránky jsou k dispozici vzadu na stolečku. Do Květné neděle můžeme odkládat obnos v hodnotě toho, co si odřekneme. Dar lze opět určit i tím způsobem, že do schránky vložíme jméno a adresu toho, komu chceme svým snažením pomoci.
  • Pátek 23. února 2018 stanovil Svatý otec jako den modliteb a postu za mír ve světě. Každý se přidejme podle svých možností, podrobnosti jsou na vývěsce.
  • Postní setkání: V tomto týdnu nás čeká první postní setkání. V pátek 23. února 2018 se setkáme po mši svaté ve farní učebně.
  • Jsme zváni do kostela na Březové tuto sobotu 24. února 2018 v 18.00 hodin na chvály se skupinou Adorare a v neděli ve 14.00 hodin na jejich koncert.
  • První svaté přijímání: Již s předstihem chci oznámit, že v neděli 4. března 2018 (3. neděle postní) po hrubé mši svaté proběhne setkání s rodiči prvokomunikantů z třetích tříd. Při setkání budou předány důležité informace a materiály.

12119 Total Views 3 Views Today