This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 1 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Společenství

Společenství dětí Kubík

Schází se každou neděli během školního roku, aby během hrubé mše svaté společně prožili svou bohoslužbu slova. Určeno pro děti od čtyř let do druhé třídy (bez rodičů).

Misijní klubko

Schází se nepravidelně na ohlášených akcích, aby se společným úsilím přidali k misijnímu dílu církve. Animátorem je Bohdana Šobáňová a paní Mária Hlůšková.

Společenství ministrantů

Společenství scholy Samuel

Společenství mladších (terciáři)

Schází se v úterý v 19.30 hodin ve farní budově. Zván je každý, kdo se chce přidat ke chvíli ztišení, rozjímání, k modlitbě breviáře či sv. růžence.

Společenství starších

Schází se v úterý v 18.00 hodin ve farní budově.

Společenství žen

Skupina převážně mladých maminek, které se často i se svými dětmi scházejí v pondělí v 16.00 hodin ve farní budově k modlitbě a sdílení radostí i starostí. Animátorem je paní Ludmila Gabrielová.

Modlitby matek

Schází se ve čtvrtek v 19.00 hodin (v letním čase v 19.30 hodin) v kapli Božího milosrdenství ve farní budově. Toto společenství funguje v naší farnosti od května roku 2009. Zvány jsou všechny maminky, které mají touhu se modlit za své děti a odevzdávat je do Ježíšových rukou.

Fatimský apoštolát

Krom mimořádných setkání se schází pravidelně o prvních sobotách ve farní učebně k vedení pobožnosti.

Společenství Živého růžence

Toto společenství zahrnuje více jak osmdesát členů napříč všemi věkovými kategoriemi. Animátorem je paní Marie Mikuláštíková.