This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 1 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Biřmování 2020 – úkoly pro dobu postní a Velikonoce

Úkoly pro dobu postní a velikonoční

Jak už víte, nastal čas samostudia, a to nejen plánovaný, ale i na základě životních okolností. Zde je tedy pro úplnost shrnutí, které nás v tento čas čekají.

Nejprve chci připomenout, že se mnohem lépe soustředí na úkoly, když už mám splněny ty minulé. Kdo tedy ještě neodevzdal referát o svém biřmovacím patronovi, tak jej udělejte (měl být hotov do 6. března 2020).

Dále chci připomenout, že každou neděli, ale i v týdnu, vysíláme on-line naše farní bohoslužby.

Křížová cesta biřmovanců

Vaše křížová cesta měla být v pátek 27. března. I když nebylo možné se ji pomodlit společně, pomodlete se ji soukromě. Pokud nevíte jak na to, pošlu vám podklady.

Velikonoce

Samozřejmou součástí přípravy na biřmování je prožití Velikonočního Tridua (Zelený čtvrtek, Velký pátek, Vigilie Zmrtvýchvstání a vlastní slavnost Zmrtvýchvstání Páně). Vše zatím vypadá, že všechny velikonoční slavnosti nebudeme moci slavit společně, určitě ale bude možné sledovat přenosy. Sledujte tedy na tomto webu, kdy budou naše on-line bohoslužby. Vše ostatní pak sledujte přes TV Noe nebo i ČT2.

Zvláště důležitá je pro každého pokřtěného vigilie Zmrtvýchvstání Páně, protože při ní všichni pokřtění obnovují svůj křest.

Prezentace farnosti

A nyní konečně k vašemu postnímu úkolu. Pokuste se vytvořit co nejkrásnější (a zároveň pravdivou) prezentaci své farnosti. Můžete ji vytvořit písemně, graficky či jako virtuální prezentaci (PowerPoint, Keynote apod.). K této prezentaci pak připojte zamyšlení, jaké je…

Mé místo ve farnosti

Napište, jakým způsobem se můžete právě vy zapojit do života farnosti (jaký úkol byste mohli ve farnosti zastat, čím přispět k budování Božího království).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *